قوانین و شرایط استفاده از سرویس و اَپ انـار

اپ انار و سرویس های زیر بنایی آن، توسط شرکت پيام پيک صدرا (سهامی خاص) ارائه می‌شود. با استفاده از این اپ و سرویس های انار (که از این پس «انار» خوانده می‌شود) شما با شرایط درج شده در این قرارداد موافقت می‌کنید. قابل ذکر است که علاوه بر مفاد درج شده در این قرارداد، کاربران انار موظف هستند که طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، به خصوص قانون جرائم رایانه‌ای، فعالیت کنند.

شرایط عضويت:

انار یک شبکه کاربر محور است و برای سرگرمی، اطلاع‌رسانی و تعامل بین کاربر و دوستان او طراحی شده است. از این رو حفظ یک محیط سالم، مثبت و غیر سیاسی از شرایط اصلی استفاده از انار می‌باشد. تبدیل حساب کاربری و فضای انار به ابزار تبلیغی، سیاسی و یا نمایش عقاید فردی خارج از عرف كه باعث ایجاد جوی غیر از جو مورد نظر مدیران انار شود تخطی از قوانین محسوب می‌شود.

قوانین ثبت نام:

هر کاربر تنها مجاز به انتخاب یک حساب کاربری بوده و ایجاد بیشتر از یک حساب کاربری، باعث مسدود شدن دائمی تمامی حساب‌های کاربری فرد خاطی خواهد بود.
پست الکترونیکی مشخص شده در بخش ثبت نام نباید قبلا در سیستم ثبت شده باشد. ثبت نام با ایمیلی به غیر از ایمیل شخصی و یا ثبت نام با ایمیل دیگری تخلف محسوب شده و در صورت اثبات عدم تعلق ایمیل به کاربر، مدیران انار آزادانه در مورد فرد خاطی تصمیم خواهد گرفت.
هر کاربر موظف است که رمز عبور خود را محفوظ نگه دارد. انار هيچ گونه مسئولیتی در این قبال متحمل نمی‌شود. در صورت فراموشی رمز عبور، کاربر می‌تواند با استفاده از سامانه "فراموشی رمز عبور" رمز خود را دریافت کند. مسئولين انار به هيچ عنوان نسبت به ارسال دستي اين اطلاعات اقدام نخواهند کرد.

قوانین رفتار متعادل:

توهین به کاربران انار، شخصیت های حقیقی یا حقوقی از طریق ارسال پست و دیگر امکانات انار، تخلف محسوب شده و مدیران انار با کاربر خاطی برخورد خواهد نمود.
نشر مطالب غلط، بکار بردن کلمات رکیک و بی‌احترامی به دین‌، عقاید واعتقادات، اشخاص و اقشار، ارگان‌ها و ادارات، سازمانها و مسئولین خلاف قوانین می‌باشد.
قرار دادن عكس‌های خلاف قوانین و عرف حاكم در ایران و یا عكس متعلق به افراد دیگر در پروفایل کاربران تخلف محسوب می‌شود.
پست‌هایی که جنبه‌ی مزاحمت داشته و یا تکرار بیش از حد یک پست، خلاف قوانین می‌باشد.
ایجاد مزاحمت برای کاربران در محیط انار ممنوع بوده، در صورت گزارش این مسئله، مدیران انار با کاربر خاطی برخورد خواهد نمود.
درج شماره‌ی تماس، ایمیل، آدرس، و دیگر اطلاعات خصوصی کاربران در پست‌های عمومی خلاف قوانین می‌باشد. ارسال پست های گروهی در صورتی که باعث اعتراض کاربران انار شود تخلف محسوب می‌شود.
هرگونه خرید و فروش یا امور تبلیغاتی در فضای انار ممنوع بوده و جهت امور تبلیغاتی باید با مدیریت انار هماهنگی شود.
در صورت رویت هر گونه تخلف، کاربران موظفند که با استفاده از سیستم "گزارش خلاف"، مدیران را مطلع کنند.
مسئولیت تخطی از موارد فوق بر عهده‌ی فرد خاطی بوده و انار حتی الامكان سعی می كند با استفاده از ابزارهای كنترلی خود و نیز همكاری سایر کاربران جهت شناسایی و حذف افراد خاطی اقدام نماید.

درباره این شرایط:

به علت تغییرات در قوانین کشور و یا تغییرات در سیاست‌های انار، شرایط درج شده در این قرارداد ممکن است در آینده تغییر کند.

تنظیم شده در: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

دانلود کنید
تبلیغات   .   قوانین و مقررات   .   راهنما