درباره انـار

انار چیست؟

انار اولین اپِ ارتباطیِ موبایل در ایران است.

با انار من چه کارهایی می تونم انجام بدم؟

انار به شما اجازه میده که همیشه با دوستانت در تماس باشی. بهشون بگی کجایی و چی کار می کنی و اگر خواستی با هاشون چت کنی.

یعنی با انار من می تونم راحت با دوستام چت کنم؟

بله انار به شما اجازه میده که با استفاده از گوشیت به راحتی با دوستات چت کنی. البته دوستات هم باید انار رو روی گوشیشون نصب کرده باشن.

آیا برای استفاده از انار من به اینترنت نیاز دارم؟

بله. قابلیت های انار فقط از طریق اینترنت امکان پذیر است. شما می توانید با استفاده از شبکه WIFI خانه و محل کارتان یا اینترنت های موجود برای شبکه موبایل (مثل 3G)، گوشی خود را به اینترنت متصل کنید.

آیا برای استفاده از انار من باید ثبت نام کنم؟

برای استفاده از تمام قابلیت های انار شما باید یک حساب کاربری داشته باشید و با آن وارد انار شوید. ولی شما می توانید از بعضی از امکانات انار با حساب کاربری مهمان، و بدون ثبت نام، استفاده کنید.

انار رو از کجا دانلود و نصب کنم؟

انار را می توانید از اکثر مارکت های معتبر اندروید دانلود کنید. برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.anarmidone.com

حساب کاربری کوکجا چیست؟

انار بخشی از شبکه اجتماعی کوکجا است. کوکجا یکی از جذابترین و متفاوت ترین شبکه های اجتماعی در وب است. شما می توانید با استفاده از حساب کاربری کوکجا وارد انار شوید. اگر شما حساب کاربریِ کوکجا ندارید مشکلی نیست. شما می توانید مستقیما توی انار ثبت نام کنید و وارد انار شوید.

آیا با حساب کاربری انار، من می توانم وارد شبکه اجتماعی کوکجا شوم؟

بله. حساب کاربری انار در واقع همان حساب کاربری کوکجا است. برای ورود به شبکه اجتماعی کوکجا به این آدرس مراجعه کنید: www.kookoja.com

انار روی چه گوشی هایی کار میکند؟

نسخه کنونی انار برای گوشی های اندروید (نسخه ۲.۲ به بالا) درست شده. البته قدرت گوشی، کیفیت تصویر، سرعت اینترنت و نسخه اندروید گوشی شما می تواند در تجربه کیفی اپ تاثیر گذار باشد.

استفاده از انـار

چطوری دوستام را توی انار پیدا کنم؟

با استفاده از گزینه «جستجو» شما می تونی دوست های خودت رو توی انار پیدا کنی و بعد آنها را «دنبال» کنی. اگر دوستات توی انار نیستن، می تونی با گزینه «دعوت» دوستات رو اول به انار دعوت کنی. انار این امکان را هم به شما میده تا با استفاده از دفترچه تماس موبایلت دوستهای خودت را به راحتی پیدا کنی.

دنبال کردن یعنی چی؟

وقتی دوستت را پیدا کردی می تونی با دکمه «دنبال کن» دوستت را به لیست «دنبال کننده ها» اضافه کنی. با این کار تمام پست های دوستت را در بخش «دوستان» خواهی دید. در ضمن دوست تو هم یک پیام از سیستم میگیره که داری دنبالش میکنی و او هم می تونه تو رو دنبال کنه. اینطوری همیشه در روال کارهای هم دیگر قرار خواهید گرفت و پست های هم دیگر را خواهید دید.

چطوری با دوستام چت کنم؟

خیلی راحت. اگر قبلا با دوستت چت کرده باشی، فقط کافیه بری توی صفحه «پیام» و بزنی روی تصویر دوستت و شروع کنی به چت کردن. اگر قبلا چت نکردی به دو روش میتونی بهش پیام بدی یا اینکه به صفحه پیام جدید بری و اسم دوستت رو جستجو کنی و یا اینکه اول دوستت را پیدا کنی (توی صفحه «دنبال کننده» یا از طریق «جستجو») بعد بزنی روی تصورش تا بری توی پروفایلش و دکمه پیام رو بزنی(تصویر یک نامه). حالا می تونی چت کنی. انار چت گروهی هم داره و می تونی با دوست های هم فکرت یک گروه تشکیل بدی و باهاشون چت کنی.

چطوری پست بزنم؟

فقط کافیه بزنی روی دکمه + و بعد حرف دلت را بزنی. با انار میتونی به دوستات بگی الان کجایی و چی کار میکنی یا اگر متن و عکس جالبی هم دارای با همه به اشتراک بگذاری. تازه می تونی موقعیت خودت رو با مکان یاب موبایل به پست ها اضافه کنی و اگر خواستی یه عکس هم بگیری و با پستت بفرستی.

پس هر چیزی رو می تونم توی پستم بنویسم

نه الزاماً. انار یک شبکه اجتماعی کاربر محور است که برای سرگرمی و اطلاع رسانی طراحی شده. از این رو حفظ یک محیط سالم و مثبت از شرایط اصلی استفاده از انار می‌باشد. تبدیل حساب کاربری و فضای انار به ابزار تبلیغی، سیاسی و یا نمایش عقاید فردی خارج از عرف كه باعث ایجاد جوی غیر از جو مورد نظر مدیران انار شود تخطی از قوانین محسوب می‌شود. برای دیدن قوانین انار به صفحه قوانین مراجعه کنید. پست هایی که خلاف قوانین انار باشد از سیستم حذف شده و در صورت تکرار، حساب کاربری فرد خاطی مسدود خواهد شد. کاربران انار می توانند با استفاده از گزینه «گزارش تخلف» اینگونه پست ها را به مدیریت گزارش دهند.

نحوه تعامل در پست های همدیگر

از هر پستی که توی صفحه خانه ی انار خوشت اومد میتونی یک انار بدی و همینطور میتونی ببینی که چه کسانی قبلا به آن پست انار داده اند، همینطور میشه نظر هم روی پست ها گذاشت که باعث میشه که نظر بقیه رو هم اونجا دید.

حالت های مختلف دیدن پستها داخل انار به چه صورت هست؟

صفحه خانه ی انار ۳حالت برای نمایش پست های انار داره، همگانی: که در این حالت میتونی تمامی پست های کاربران انار رو به ترتیب زمانی جدید به قدیم ببینی، اطراف من: که در این حالت انار با استفاده از موقعیت جفرافیایی که از طریق سنسور موقعیت یاب گوشی پیدا میکند سعی در نمایش پست کاربران دوروبر شما میکند که به ترتیب نزدیک به دور مرتب شده است، دوستان: در این حالت تنها پست کسانی را که در انار دنبال کرده اید میتوانید ببینید.

دانلود کنید
تبلیغات   .   قوانین و مقررات   .   راهنما